هرچند که با ازدواج افراد، بهداشت عمومی در آن ها افزایش می یابد اما با این حال برخی اتفاقات می‌تواند منجر به اثرات مخرب در زندگی زناشویی شود.

سایت نیکو: هرچند که با ازدواج افراد، بهداشت عمومی در آن ها افزایش می یابد اما با این حال برخی اتفاقات می‌تواند منجر به اثرات مخرب در زندگی زناشویی شود. در این متن به چیزهایی اشاره می‌کنیم که شوهرتان می تواند با رفتارهای عجیب و غریب مسبب بیماری شما شود.

از این 7 راه عجیب شوهرتان می تواند شما را بیمار کند

1. او می تواند شما را چاق کند:

در یک مطالعه ای که در "دانشگاه متودیست جنوبی” انجام شد نشان داده شد در طول بارداری امکان اضافه وزن در افراد بالا می رود. تحقیقات نشان داده که افراد مجرد کنترل بیشتری به روی وزن خود دارد. اما اگر شما متاهل هستید، برای جلوگیری از اضافه وزن و مشکلات سلامتی لازم است وزن خود را کنترل کنید.

2. او می تواند شما را وادار به نوشیدن الکل کند:

اگر همسرتان عادت مخرب نوشیدن الکل و آبجو را دارد در طول زمان می تواند این عادت را نیز در شما بوجود بیاورد. تحقیقات انجام شده در انجمن جامعه شناسی آمریکا نشان می دهد؛ زنان متاهل تحت تاثیر الگوی نوشیدن همسرشان قرار می گیرند. مردانی که به نوشیدن الکل روی می آورند گاهی همسرانشان از آن ها بیشتر می نوشند؛ زیرا احساس می کنند این راهی برای نگه داشتن همسرشان است. به یاد داشته باشید نوشیدن شما به اعتیاد و الکلی بودنتان در نهایت منجر خواهد شد.

3. ریش همسرتان می تواند بیماری پوستی برایتان بوجود آورد:

داشتن ریش در همسرتان می توانند نشانه مردانگی و جوانمردی باشد اما می تواند باعث ایجاد بیماری پوستی شود. کارشناسان می گویند وجود مو در صورت و بینی مردان می تواند میکروب ها را به دام انداخته و به شما انتقال دهد. امکان این وجود دارد که همسرتان ریش خودش را با دستان آلوده اش لمس کرده و این انتقال به راحتی انجام شود. همیشه اطمینان حاصل کنید که شوهرتان دست و صورت خود را به خوبی شسته است.

4. ایجاد آسیب های طولانی مدت:

در یک رابطه زناشویی استرس زا وجود دردهای ��وحی از درد جسمی ناراحت کننده تر است. محققان "ایالت اوهایو” دریافته اند زن و شوهرهایی که رابطه خصمانه با یکدیگر دارند به روی پوستشان تاول زده و این زخم ها به کندی التیام می یابد. این در حالی است که زن و شوهرانی که سبک ارتباطی مثبت تری باهم دارند زخم های پوستیشان زودتر التیام می یابد. "اکسی توسین” که هورمون "عشق” است  به محافظت بدن کمک کرده، شما را شادتر می کند و زخم هایتان را التیام می دهد.

5. رابطه جنسی می تواند در شما واکنش های آلرژیک ایجاد کند:

البته این اتفاق بسیار نادر است ولی در تعدادی از زنان، آلرژی نسبت به منی مردان دیده شده که باعث خارش، سوزش و دردهای وحشتناک هنگام مقاربت شده است. برخی از پزشکان برای درمان این زنان به تزریق پروتئین رقیق دست زده اند تا مقاومت بدن آن ها را بالا ببرند زیرا منی مردان حاوی مقدار زیادی از پروتئین است.

6. خروپف او می تواند در شنوایی و خواب شما اختلال ایجاد کند:

مطالعات زیادی نشان داده که خروپف شوهران می تواند سلامتی بانوان را به خطر بیاندازد. مردان می توانند 21 بار در ساعت خروپف کنند که این رقم می تواند خواب عمیق شما را مختل کند. تحقیقات نشان داده شوهرانی که در طول شب خروپف می کنند همسرانشان از مشکلات شنوایی رنج می کشیدند. پزشکان برای کمک به بانوان گوش بندهای باکیفیتی را پیشنهاد داده اند.

7. او به معنی واقعی کلمه می تواند قلب شما را بشکند:

حضور درازدواجی ناموفق می تواند مشکلات زیادی را بوجود آورد. یک مطالعه در "دانشگاه میشیگان” نشان داد زنان مسنی که ازدواج ناموفقی دارند احتمال ابتلا به بیماری های قلبی برایشان بسیار بیشتر از زنان دیگر است. این تاثیرات منفی ازدواج های ناموفق بیشتر به روی زنان تاثیر می گذارد تا مردان زیرا زنان تمام استرس های خود را به روی قلبشان قرار می دهند.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه