طالع بینی سال 2015 برای سه ماه چهارم سال

طالع بینی سال 2015 برای سه ماه چهارم سال

مجموعه : انواع طالع بینی
طالع بینی سال 2015 برای سه ماه چهارم سال

در این بخش متولدین دی ، بهمن و اسفند طالع خو درا در سال 2015 مطالعه کنند:

فال سال دی:
خلاصه:
فال سال 2015 برای متولدین دی ماه پیش بینی می کند که یک سال از تغییرات برایتان خواهد بود. شما در این سال در تلاش برای تغییرات دنیا هستید اما به جای آن به دنبال تغییر خود باشید.

ثبات مالی وجود دارد و در نهایت در چنگ شما خواهد بود. تصمیم گری های بزرگ در مورد چیزهای مهم از قلب شما بر خواهند خواست. شما در حال کار در جهت تحقق اهداف و ایده ال های خود و تبدیل شدن به شخصی که همیشه می خواستید باشید ، هستید.
در سال 2015 خود را کمی واقع بین و جدی تر از حد طبیعی خواهید یافت. با واقع گرایی در این سال به نتایجی که باعث تغییر دنیا شوند نخواهید رسید و شما می توانید خود را با دنیا وفق دهید.

از آنجا که شما مصمم در به آغوش گرفتن سال 2015 به عنوان زمانی برای ایجاد تغییرات بزرگ در زندگی خود فکر میکنید و به دنبال آینده و لحظه ای چشم برنداشتن از اهداف بزرگ هستید و سخت به دنبال تغییرات بزرگ در زندگی خود و برای رسیدن به آنها هستید همه چیز خوب خواهد بود.

عاشقانه:
شما آماده برای یک تغییر جدی هستید و زندگی عاشقانه خود را در منطقه ای از زندگی خواهید یافت که در حال رسیدن و یا ساختن به آن هستید. اگر مجرد هستید این زمان به دنبال یک رابطه جدید هستید. شما چیزهای زیادی برای نشان دادن به دنیا دارید و کسی در خارج از آن قرار گرفته که فقط در حال انتظار برای ملاقات با شماست.
فال سال 2015 متولدین دی ماه پیش بینی میکند که عشق شما اگر در یک رابطه باشد شما آن را پیدا خواهید کرد و این سال یک سال بزرگ برای شما خواهد بود.
این سال یک سال خوبی برای تاکید مجدد بر تعهد موجودیت خودتان نیز هست. به شریک زندگی خود اجازه دهید که بداند شما چقدر برای او ارزش قائل هستید. با این حال اگر رابطه شما پیش نمی رود این مزان مناسب برای جلوگیری از بی راهه رفتن هاست.

فرصت های شغلی:
زندگی شغلی شما در این سال دستخوش تغییرات بزرگی خواهد شد. زندگی شغلی شما در سالهای گذشته در جریان بوده اما این سال شما به دنبال چیزی استوارتر هستید حتی اگر این به معنی تغییر شغل باشد.

فال سال 2015 برای متولدین دی پیش بینی کرده است که شما باید آماده برای پذیرش مسئولیتهای جدید باشید و نگاه تان از یک سو به مدیریت آنها باشد تا در پایان سال 2015 شما احساس بسیار امن تر در مسیر شغلی طی شده به همراه برنامه ریزی های بلند مدت احساس کنید.

برای پیشبرد اهداف شغلی خود شما تصمیم گرفته اید و این زمان خوبی برای افزایش دانش و مهارتهای خود است. شما همیشه طالب دانش بوده اید و در حال حاضر نیز به این سخت پای بند هستید.
ثبت نام کردن در دوره های آموزشی و یا رفتن به کلاسهای شبانه و یا حتی شروع به خواندن در مورد یک موضوع خاص که به آن علاقه مند هستید باعث پیشرفت شما خواهد شد.

امور مالی:
وضعیت شغلی خود را در سال 2015 با ثبات تر خواهید دید. بنابراین انجام امور مالی خود را سرو سامان دهید چون در سالهای گذشته پولهای خود را به صورت پراکنده دریافت میکردید و برنامه ریزی بلندمدت برای آنها نداشتید.
در سال 2015 با توجه به فال شما پیش بینی می شود که شما به راحتی قادر به پس انداز مقداری پول برای اینده باشید. این زمان ایده ال برای پرداخت بدهی خود و شروع به پس انداز منظم است.

سلامتی:
در سال 2015 شما در حال ایجاد تغییرات بسیاری دز شیوه زندگی کردن خود هستید. شما تصمیم گرفته اید که در مورد سلامتی و انچه می خورید جدی باشید و همچنین شروع به برنامه ریزی برای یک رژیم تناسب اندام کرده اید. با اینکه این کارها به نظر سخت خواهند آمد اما شما ارزش آنها را پرداخت خواهید کرد و در پایان سال از عملکرد خود در این مدت بسیار راضی خواهید بود.

خانواده:
با توجه به پیش بینی های سال 2015 در فال متولدین دی ، این سال شما قادر خواهید بود افرادی که در حال تلاش برای سوء استفاده از شما را کنار بگذارید. و بهتر است برای حفظ روابط دوستانه با همه کوشا باشید اما اجازه سوء استفاده را به کسی ندهید.

اصلاحات وضع خود:
این سال برای خدمت به جامعه است و اجازه ندهید که به فرصتهای بزرگی که باعث یادگیری مهارتهای جدید برای شما خواهند شد پشت پا بزنید. این زمان بسیار خوبی برای شروع یک دوره جدید است که می تواند باعث پیشرفت زندگی شغلی ما شود.

مسافرت:
اگر سال 2015 برای شما یک سال از تغییر است ، پس چرا تغییر از مناظر را اضافه نکنید؟. حرفه شما باید ارائه برخی فرصت ها برای سفر را به شما بدهد و از آنها نیز استفاده کنید. شما ممکن است بخواهید برای لذت بردن از سفر چندین بار در سال قصد مسافرت کنید. پس امسال زمان خوبی برای دیدن دنیا و آوختن از فرهنگهای دیگر است.

ماهانه:
• January یک ماه پر از چالش های شخصی برای شما است چون جاه طلب و خودخواه برای رسیدن به اهداف خود هستید.
• شما میخواهید با دقت و توجه سال را آغاز کنید بخصوص در ماه February . ایده هایی که به نظر می رسند بزرگ هستند برروی کاغذ یادداشت کنید و با این کار از تنش های ناخواسته جلوگیری کنید چون زمان کافی برای تمرکز و فکر کردن قبل از عمل خواهید داشت.
• در ماه March شما با تنش هایی در خانه روبرو هستید چرا که شما باید در انتخاب کلمات خود دقت بیشتری داشته باشید و احساسات خود را مدیریت کنید.

• در ماه April شما بسیار حساس هستید و این احساس بسیار عمیق شما را در بر گرفته و حتی مسائل با درجه حساسیت بسیار کم هم برای شما حساسیت برانگیز خواهند بود.

• همه چیز تا ماه May سپری شده و گذشته و از این به بعد برای شما و شریک زندگی خود روابط قلب به قلب در مورد مسائل جدی خواهد بود.

• در ماه June نسبت به قبل احساس تعهد بیشتری به رابطه خود دارید و این شروع یک دوره فعال اجتماعی برای شما است.

• در ماه July زمان مناسب برای شروع با تمرکز بر زندگی شغلی خودتان است حتی اگر شما با افراد بسیاری شریک باشید.

• تابستان زمان مناسبی برای گرفتن وام برای خرید خانه است. ماه August به خصوص زمان مناسب برای تسویه حساب کردن بدهی های خود و حل و فصل تعهدات مالی موجود است.

• در ماه September شاهد تغییر در زندگی شغلی خود هستید و حمایت خانواده نیز شاهد هستید.

در ماه October پیشرفت در شغل و بهبود امور مالی برای شما به ارمغان می آید.

• یک سقوط البته بدون عارضه تا ماه November در پیش دارید. به احتمال زیاد برخورد با برخی از مسائل شغلی در خصوص مدیریت و شخصیت های متضاد باشد.

• در ماه December زمانی است که شما باید بپذیرید که نخواهید توانست دنیای اطراف خود را تغییر دهید ، فقط خود و اعمال خود را می توانید تغییر دهید.

============================================

فال سال بهمن:
خلاصه:
فال سال 2015 برای متولدین بهمن پیش بینی میکند که تمرکز شما در بیان خلاقانه و رشد عاطفی متمرکز شده است. امسال به دنبال رویاهای خود و رها کردن خود در آنها هستید. امسال نیاز دارید که در زندگی شغلی خود انعطاف پذیری معقول داشته باشید تا به شکوفایی واقعی برسید.

سال 2015 برای متولد بهمن ماه یک سال با رویاهای بسیار بزرگ است. سیارات به شما انرژی مثبت اهدا میکنند و این باعث نگرش مثبت شما در این سال خواهد بود و شما مشتاق تر و با انگیزه تر و همچنین خوش بین تر از همیشه خواهید بود. این نگرش بهبود یافته نسبت به زندگی اطرافیان را به سمت شما کشیده و آنها نیز الهم بخش شما برای دستیابی به چیزهایی که تصور میکنید خواهند شد.

در سال 2015 شما برخی چالشهای عاطفی خواهید داشت که برای رهایی از آنها باید بدانید که چگونه با آنها برخورد کنید. آنها تاثیر بسیار زیادی بر روابط شخصی شما خواهند گذاشت. در سال 2015 شما در یک موقعیت مثبت قرار گرفته اید و این موقعیت به تغییرات بزرگ نیاز دارد.

عاشقانه:
در سال 2015 تنش های مشخص در روابط عاشقانه متولدین بهمن وجود دارد. جریانات عاشقانه ای که دارید در این سال به خوبی پیش نخواهند رفت.
فال سال 2015 متولد بهمن ماه پیش بینی میکند که اگر شما قصد نجات رابطه خود را دارید باید برای زنده ماندن آن از هیچ کمکی به خودتان دریغ نکنید و پیش بروید به سوی قوی تر کردن پیوند عاشقانه خود.

اگر مجرد هستید باید خود را برای رسیدگی یا چگونگی مسئولیت پذیری و چالشهای عاشقانه آماده کنید. البته پیدا کردن راه حل این مسئله بنظر شما در این زمان برای داشتن یک ارتباط معنی دار سخت خواهد بود.

فرصت های شغلی:
فال سال 2015 برای شما پیش بینی می کند که به دنبال رویاهای خود ممکن است به شاخه های مختلف تغییر جهت دهید. شروع 5 الی 9 مسیر ، چشم انداز شما برای چیزهایی مثل انعطاف پذیری و فرصت های خلاقانه است. یک تغییر بزرگ برای شما ریسک بسیار زیادی در زندگی شغلی شما خواهد داشت اما با پشتکار و نگرش مثبت شما باید همه چیز به خوبی تمام شود.

امور مالی:
پیش بینی های مالی سال 2015 برای متولدین بهمن این را می گوید که به دنبال تغییر شغل هستید اما شما باید از احاظ مالی بسیار محتاط باشید. البته در سال 2015 از نظر مالی دچار عذاب و سختی نخواهید شد زیرا تلاشهای خلاقانه شما هزینه های همه چیز را پرداخت خواهند کرد. امسال پول به عنوان یک منبع تنش در روابط شخصی شما خواهد بود. بنابراین با احتیاط خیلی بیشتری تصمیم گیری کنید به ویژه زمانی که هزینه های بزرگ به استقبال پس انداز شما می آیند.

سلامتی:
فال سلامت متولدین بهمن ماه سال 2015 به شما هشدار میدهد که نیاز به تمرکز برای باز کردن پنجره های عاطفی خود دارید. شما بطور طبیعی محافظه کار هستید و این مسئله باعث میشود که سفت و سخت گارد بگیرید و عقب نشینی کنید. راه حل این است که تمرکز بر ارتباط با اطرافیان داشته باشید و اجازه بدهید که فشارها یا سنگینی بار خود را با کمک آنها تحمل کنید.

شما ممکن است تصمیم به درخواست کمک از یک فرد باتجربه تر از خود داشته باشید به جای آنکه خودتان مسائل را حل و فصل کنید و این یک گام بزرگ برای شماست. با این وجود اگر موفقیتی بدست آید احساس خواهید کرد وزنی معادل وزن جهان از روی دوش شما برداشته شده است و بسیار زیاد خوشحال خواهید شد از اینکه یک انسان جدیدی شده اید.

خانواده:
در کش و قوس زیاد با اطرفیان هستید. شما اجازه نمی دهید که دیگران به شما نزدیک شوند و این باعث به مبارزه طلبی یک چالش بسیار برای سال 2015 خواهد شد. نه تنهای این موضع در روابط دوستانه شما تاثیر گذار خواهد بود بلکه روابط عاشقانه شما را نیز هم درگیر خواهد کرد و حتی نزدیکان شما نیز احساس خواهند کرد که شما بی عاطفه و مردم گریز هستید.

اعضای خانواده شما را به سرد و بی عاطفه بودم متهم کرده چون راهی برای ارتباط با شما پیدا نخواهند کرد. راه حل بزرگترین چالش سال 2015 برای متولدین بهمن ماه این است که احساس خود را بیان کنید و اجازه دهید که دیگارن هم با شما اینگونه باشند و در غیر اینصورت هیچ توقعی از دیگران نداشته باشید که شما را بیگانه تصور کنند حتی نزدیکان شما.

اصلاحات وضع خود:
بیان کردن خلاقانه بسیار مهم خواهد و در این سال نیز همینطور خواهد بود. امسال زمانی برای تفریح و سرگرمی به خودتان اختصاص دهید و برای پیدا کردن تفریح یا سرگرمی تازه هم تلاش کنید. شما وقتی شاد خواهید بود که از تمامی مزایای خلاقانه خودتان استفاده کنید البته این استفاده در تمام جنبه های زندگی شما باید باشد.

مسافرت:
فال سال 2015 برای متولدین بهمن ماه پیش بینی می کند که شما امسال سفرهای بسیاری خواهید داشت. این سفرها ممکن است برای کسب و کار و یا سازمانهای خیره باشد که این بخشی از وجود شماست.

ماهانه:
سال 2015 با شروعی خاموش آغاز می شود

• در January سلامت و با نشاط هستید اما در دیگر جنبه های زندگی خود مانند شغل و عشق دچار چالش هستید.

• در ماه February روابط شما را محک خواهند زد و شما در تحت فشار بسیار زیادی به بیان احساسات خود به نزدیکان و عزیزانتان هستید.

• در ماه March شما سخت نیازمند استفاده از خلاقیتهای خود هستید و این اثر بسیار مثبتی بر زندگی شغلی شما داشته و همچنین به آرامش شما کمک خواهد کرد.

• April ماه تهاجمی خواهد بود و فشارها به اوج خود رسیده و برانگیختگی فیزیکی شما به اوج خواهد رسید و به شما فشار بسیاری در مسیر دستیابی به اهدافتان خواهند آورد.

• May در این ماه صبر داشتن و روابط اجتماعی خوب است که به کمک شما آمده تا در مسیر حرکت زندگی به سمت جلو گام بردارید.

• June این یک ماه برای تغییرات بزرگ در محل کار است. این زمان برای شروع یک مسیر یا یک چیز برای ارائه انعطاف پذیری بیشتر و چالش های خلاقانه خواهد بود. این تغییرات تاثیر بسیار بزرگی در نگرش شما خواهند داشت.

• July این یک ماه بسیار عالی برای متولدین بهمن در سال 2015 است که هم اکنون مسلط به همه چیز شده است. همه چیز شروع به بهبود در بخش روابط خواهد کرد. شما یک منبع خارجی کمک برای بهبود توانایی برقراری ارتباطی خود پیدا خواهید کرد.

• August می تواند یک ماه خوب دیگر برای متولدین ماه بهمن در سال 2015 باشد زیرا شما صبر و حوصله و فروتنی خود را به نمایش خواهید گذاشت.

• September صحبت از تمرکز بر شغل شما با شما خواهد داشت.

• در پاییز سال 2015 تمرکز خود را برای بهبود توانایی خود برای برقراری ارتباط خواهید یافت. روحیه بالای شما در پایان ماه October به عنوان بزرگترین پیشرفت و موفقیت در چالشهای شخصی شماست. و امور مالی خود را به دست خواهید گرفت.

• November شاهد رد کردن مشکلات و رهایی از آنها خواهید بود و بهداشت شما در این ماه مطلوب است.

• December زمان تعادل و بازتاب است. شما تغییرات زیادی در این سال تجربه و ایجاد کردید و در این ماه نیز به دنبال کشف و تغییر جیزهایی هستید که باعث خطا میشوند. شما راه بسیار طولانی را در سال 2015 طی کردید و با تمام سختی ها و مشکلات اما تلاش ها و توانایی های شما در پایان سال برای دستاورد شما پیشرفت و رضایت قلبی شما و آمادگی بیشتر شما برای شروع سالی جدید خواهد بود.

============================================

فال سال اسفند:
خلاصه:
متولدین ماه اسفند در سال 2015 با فشار شدیدی روبرو خواهند شد. پیش بینی میکنم که سال 2015 مقدار زیادی استرس از طرف محیط کاری و خانوادگی به شما وارد شود. به همین دلیل افکار خود را عاشقانه و آرامتر نگه دارید و از منابع لذت بخش استفاده کنید.

شما ممکن است احساس ضعف در این سال داشته باشید ، اما اگر در حفظ تمرکز خود بر آنچه با اهمیت تر است ، از صدمه بیشتر به خود جلوگیری خواهید کرد و با اعتماد به نفس بسیار زیادی درباره همه چیز پیرامون خود خواهید بود.

شما در این چند سال گذشته بطور دائم در زیر همین فشار بوده اید و با آن ناآشنا نیستید و سخت با آن مبارزه کردید البته مبارزه در زندگی خانوادگی و شغلی خود و امسال نیز به همان شکل است و تعادل بین این مبارزات بسیار سخت خواهد بود و نیازمند تلاش بسیار شماست.

در این سال احساسات شما به میلیونها جهت کشیده میشود اما خبر خوب این است که این دوره در انتهای خود است و به زودی شما شاهد یک آرامش واقعی خواهید بود و این شروع در حوالی پایان سال 2015 خواهد بود پس با صبر و شکیبایی ویژه خودتان امسال نیز به مبارزه موفقت آمیز خودتا ادامه دهید که تا پیروزی راهی کوتاه هست

عاشقانه:
با توجه به فال امسال شما در زندگی متولد اسفند ، شما قدرتی را در روابط عاشقانه بدست خواهید آورد و با بهره گیری از این قدرت همراه با اعتماد به نفس بی مثال شما کسی را که دوست دارید پیدا خواهید کرد و اگر در رابطه ای هستید آن را در حال رشد و نزدیک تر خواهید یافت.
سال 2015 پیش بینی های اسفند ماه خبرهای شگفت انگیزی از عشق برای خوشحالی بسیار زیاد شما خواهد داشت که همه آنها ارمغان زندگی شما می شوند. اگر مجرد هستید با اشتیاق فراوان شریک زندگی خود را پیدا خواهید کرد ، بنابراین باید از این فرصت استثنایی نهایت بهره را ببرید و سعی کنید در جمع حضور مستمر داشته باشید و ملاقات با افراد جدید را فراموش نکنید چون شریک زندگی شما در بین همان هاست و شما فقط باید آن را پیدا کنید.

فرصت های شغلی:
شما احساس فشار بسیار زیادی در زندگی حرفه ای در سال 2015 خواهید داشت. طالع بنیی شغلی شما در سال 2015 پیش بینی می کند که شغل شما در یک جهت جدید قرار خواهد گرفت که ین جهت بطور کامل برای شما راحت و آسوده نیست و به همین دلیل ممکن است نبردی سخت بین قدرت شما و همکارانتان وجود داشته باشد. این دوره برای شما نیازمند آن است که به طور جدی از نظر شغلی این تغییر را در نظر گرفته و برای آن آمادگی داشته باشید و حتی شاید نیاز به شغل جدید البته در شاخه ای متفاوت برای یک کسب و کار تازه داشته باشید.

امور مالی:
در سال 2015 برای متولدین اسفند با توجه به تنش های شغلی یا حرفه ای ، همه چیز باید به خوبی پیش برود و از نظر مالی تامین شوید. با توجه به طبیعت صرفه جوی خود و نارضایتی هایی که در شغل فعلی خود دیده اید خود را مثل یک تخم مرغ در جعبه آن خواهید دید. (شاید منظور نویسنده این بوده که امور مالی شما مثل یک جعبه پر از تخم مرغ ولی خارج از دسترس هست)

سلامتی:
با تمام فشارها در اطراف شما ، شما واقعا نیاز به مراقبت و کاهش سطح استرس خود دارید و باید مطمئن شوید که مراقبتهای جسمانی و حتی روحی خود را به بهترین حالت ممکن انجام خواهید داد. این طبیعی است که به دنبال مراقبت از دیگران هم هستید اما به یاد داشته باشید که در سال جاری به مراقبت از سلامتی خود بیشتر اهمیت بدهید.
برخی از نگرانی های عمده سلامتی در این سال وجود خواهد داشت که این در فال سال 2015 متولدین اسفند پیش بینی شده است. اما این برای یکی از دوستان نزدیک و یا اعضای خانواده است که به شما فشار زیادی وارد خواهد کرد.

خانواده:
در حالیکه سال 2015 در زندگی عاشقانه شما یک منبع نیرومند به وجود خواهد آمد که روابط شما را به سرانجام می رساند ، سایر قسمتهای زندگی آرامش کافی را نخواهید داشت. در سال 2015 فال شما پیش بینی میکند که شما و اعضای خانواده دچار تضاد شوید و این کنش ها شما را به جهات مختلف می کشاند.
دوستی ها در سال 2015 به سختی مواجه خواهند شد و شما در پیدا کردن دوستان خوب و جدید و ارتباط برقرار کردن با آنها دچار سختی هایی خواهید بود. امسال هیچ نشانه ای از صبر و شکیبایی در روابط هیجانی ندارید و این باعث میشود که با چند نفر قطع رابطه کنید و این برای شما بسیار دردناک خواهد بود هر چند که این مسئله در دراز مدت برای شما شادی به ارمغان می آورد.

اصلاحات وضع خود:
منبع دوم کمک به شما در سال 2015 طبق طالع بینی و پیش بینی های من ، خلاقیت شما است. موسیقی ، هنر ، نوشتن و هر چیز هنری که زمان بر باشد برای شما احساس آرامش و پرورش خلاقیتهای مورد علاقه خودتان را به همراه می آورد.

مسافرت:
در سال 2015 شما نیاز به کمی توقف و استراحت خواهید داشت زیرا شما خیلی در جریانات و فشارهایی از تمامی جهات هستید و حتی گاهی فشار از سمتی بسیار دور. به هر حال سال 2015 سال بسیار خوبی برای سفر کردن است حتی به این معنی که آن سفرها بسیار کوتاه باشند چون شما احتیاج به زمان برای استراحت و دور شدن از فشارهای زندگی روزانه خود دارید.

ماهانه:
سال 2015 با یک شروع شدید آغاز خواهد شد.

• January: با جنگی از قدرت و تنش در زندگی شغلی شما شروع میشود و شما میخواهید با کمال شگفتی همه چیز را رها کنید

• February: این ماه نیز بسیار آرام تر از ماه گذشته نخواهد شد و یک بحران سلامتی برای یک دوست اتفاق خواهد افتاد

• و این اتفاق تا March ادامه خواهد داشت مخصوصا اگر این ماه تولد شما باشد. این زمان خوبی برای سفر و بازیابی تمرکز برای همه چیز است.

• اگر شما یک متولد اسفند و مجرد هستید ماه April زمان بسیار خوبی برای ایجاد یک ارتباط جدید عاشقانه است.

• در ماه May شما باید خود را برای ماههای آینده آماده کنید. لطفا سطح استرس تان را بیش از این نکنید.

• بهداشت در ماه June یک اولویت است. پس خودتان را زیر فشارهای کاری بیش از حد وتنش های ناخواسته نجات بدهید.

• ماه July نسبتآ آرام است هر چند تمرکز شما برروی مسائل خارجی از جمله مسائل شغلی و مسائل مربوط به خانواده است. این چیزها به طور طبیعی شما را بسیار سرگرم خواهد کرد اما به یاد داشته باشید که برای خودتان نیز وقتی در نظر بگیرید.

• August ماه نقطعه عطف شما برای و تصمیم گیری های صحیح شما است.

• September در این ماه فقط به خودتان توجه کنید و زندگی شغلی خود را نادیده بگیرید.

• در ماه October مقدار بسیار زیادی از قدرت و لذت از شریک زندگی خود دریافت خواهید کرد.

• ماه November یک ماه موفق و مرفه خواهد بود

• نکته مثبت امسال این است که در ماه December به یکباره فشارها و تنش ها به پایان خواهند رسید و شما شاداب و قوی تر از همیشه به استقبال سال جدید خواهید رفت البته با کوله باری از اندوخته های بسیار زیاد که همگی باعث رشد و امتحان تمامی جنیه های زندگی شما شده اند و توانایی شما را به چالش کشیده بوده اند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه