فال روزانه 12 شهریور 1394

فال روزانه 12 شهریور 1394متولدین ماه فروردین

درگیری های شما در فعالیت های اجتماعی شما را خیلی به خود مشغول کرده اند و تقریبا هیچ وقتی در طول روز برای خودتان نمی گذارید. یک جایی در برنامه روزانه تان را برای خودتان خالی نگه دارید. امروز دلتان نمی خواهد وقتتان را با هر کسی بگذرانید و در مورد همراهانتان کمی حساس هستید. اگر دوست ندارید کسی را ببینید با خیال راحت به او نه بگویید. شما موظف نیستید همه را از خود راضی نگه دارید.امروز میتواند روز خوبی برای دنبال کردن غریزه تا نو گفتن حرفهایی که نیاز دارید به شخص مورد علاقه تان بگویید میتواند باشد. با احساسات خودم واجه شوید و آنچه احساس می کنید را انکار نکنید و با خودتان صادق باشید.


متولدین ماه اردیبهشت

شما میخواهید تمام مشکلات دنیا را یک تنه حل کنید، ولی بد نیست هر از گاهی از دیگران کمک گرفته و ببینید آنها چه فکری می کنند و دیدگاه های آنها را نیز بسنجید. همیشه کارهایی که به صورت گروهی انجام می شوند نتایج بهتری به همراه خواهند داشت. این که شما قلب سخاوتمندی دارید دلیل خوبی برای این که برای هر کسی که می شناسید هدیه بخرید نیست. در یک چنین روزی بهتر است تمام وقت و انرژی و عشق خود را روی یک نفر که برای شما از همه مهمتر است متمرکز کنید. برای او هدیه بخرید، به بهترین رستوران ها دعوتش کنید. کاری کنید که او احساس کند بخش مهمی از زندگی شما را تشکیل می دهد.

متولدین ماه خرداد

امروز قلبتان شما را گیج و سر در گم کرده است. نمی توانید کنترل چندان زیادی روی احساسات خود داشته باشید. این جدال و کشمکش درونی نشانه این است که باید یک درس تازه یاد بگیرید. شاید قلب شما از چیزی آگاهی دارد که ذهن آگاهتان هنوز به آن پی نبرده است. مردم از این همه لجبازی شما اصلا خوششان نخواهد آمد. امروز به خودت گوش کنید تا ببینید چه چیزهای فوق العاده ای یاد خواهید گرفت. دنیا دور شما نمی چرخد و دیگران هم برای خودشان نظرهایی دارند! اگر میتوانید این آخر هفته به مسافرتی کوتاه مدت بروید و در این سفر عزیزانتان را نیز با خود همراه کنید.

متولدین ماه تیر

ذهنتان احساس امنیتی فوق العاده به شما می دهد و این شما را قادر می شازد تا با خیال راحت به کشف دنیاهای تازه بپردازید. این که بدانید تکیه گاهی دارید که در مواقع سختی میتوانید به آن اعتماد کنید به شما اعتماد به نفس کافی برای سفر و پیش رفتن در دنیای ناشناخته را می دهد. راه هایی تازه برای وارد کردن عشق به زندگیتان پیدا کنید. آیا اصلا به اینکه چقدر از دوستان و عزیزانتان انتظار دارید فکر می کنید؟شاید از آنها بیشتر از خودتان انتظار دارید و این اصلا عادلانه به نظر نمیرسد، به نظر شما اینطور نیست؟ امروز با کمی تأمل در مورد این موضوع خواهید توانست این وضعیت را تصحیح کنید.

متولدین ماه مرداد

اکنون زمان خوبی است برای این که به طور جدی به هنرتان فکر کنید و برای آن وقت بگذارید. شما با استعداد به دنیا آمده اید، ولی به استعدادهای خود به اندازه کافی احترام نمی گذارید و حتی ب�� اندازه کسی که بخش کوچکی از این همه استعداد شما را دارد قدر توانایی های خود را نمی دانید. به طور واقع گرایانه به ابزارهایتان نگاه کنید و بدانید که شما اگر از خلاقیت بسیار خود درست استفاده کنید قدرت به دست آوردن موفقیت های بسیار را دارید. سعی کنید کمتر به خودتان فشار بیاورید و کارهای غیر ضروری را از لیست کارهای امروزتان خط بزنید. حالا که آخر هفته فرا رسیده است حتما باید وقتی را هم صرف استراحت کردن کنید.

متولدین ماه شهریور

شاید فکر کنید که طرف مقابلتان پیام های شما را گرفته ولی به آنها پاسخی نمی دهد، ولی به احتمال خیلی زیاد دارید اشتباه می کنید و او آنها را دریافت نکرده است. شاید هم از او سؤالی پرسیده باشید که جواب آن را نمی داند و درست متوجه منظور شما نشده است. وقتی پای مسائل عاطفی و احساسی در میان است حرف های خود را خیلی رک و صریح بگویید. چرا همه را به خوردن غذایی که خودتان پخته اید دعوت نمی کنید؟ اگر هم حوصله جمع و شلوغی را ندارید این مهمانی را خودمانی تر کرده و فقط برای خودتان و عشقتان یک شام دو نفره رمانتیک تری بدهید. این کار راه خوبی برای ابراز علاقه نیز میتواند باشد.

متولدین ماه مهر

امروز دارید تلاش می کنید که موقعیت خود را به عنوان مسئول حفظ صلح و امنیت در گروه ثابت کنید. برای این که بتوانید مشکلات موجود را حل کنید باید دقیقا موضع تمامی اعضای گروه را بدانید و در نظر داشته باشید که هر کسی چه می خواهد. ولی مشکل کار اینجا است که در حال حاضر فهمیدن این که آنها چه فکری در سر دارند برای شما غیر ممکن است. برای این که بتوانید مشکلات را حل کنید باید اول تمامی متغیرهای موجود را مورد بررسی قرار دهید. پیدا کردن پاسخ برخی معماها زمان می برد. این آخر هفته فرصت خوبی برای پیداکردن نیمه گمشده تان میتواندباشد. به شرط آنکه خودتان بدانیدکه به دنبال چه کسی دارید میگردید.

متولدین ماه آبان

امروز اتفاقی غیر عادی خنده را به لب های شما خواهد آورد. در چیزهای ساده به دنبال عشق و زیبایی باشید. اگر نمی توانید آنها را ببینید پس باید روی نگرش خودتان کار کرده و آن را تغییر دهید. چیزی که باید تغییر کند شما و نگرش درونیتان است و نه دنیای اطرافتان! اگر با مهربانی و خنده و اخلاق خوب با دیگران رفتار کنید، عشق و خوبی و خنده روزتان را زیبا خواهند کرد. هر چیزی که در زندگی دریافت می کنیم به خودمان و نگرش و رفتارمان بستگی دارد. به جای اینکه با فکر کردن به فاصله ایکه بین شما و اهدافتان وجود دارد خودتان را عصبی، ناراحت و نگران کنید، سعی کنید روی مسئولیت هایتان متمرکز باشید تا سرعت پیشرفتتان بیشتر شود.

متولدین ماه آذر

امروز افراد بسیاری به توجه شما نیاز دارند و شما نمی دانید که اول به کدام آنها رسیدگی کنید. امروز در برنامه روزانه تان باید به جزئیات توجه زیادی داشته باشید. در برنامه تان کارهای اضافی قرار ندهید، به اندازه کافی کار برای انجام دادن دارید و ممکن است در برخی از آنها به مشکلات جزئی بر بخورید که وقتتان را می گیرند، اگر زیاد سرتان را شلوغ کنید نخواهید توانست به همه آنها رسیدگی کنید. در رویارویی با این مشکلات کوچک و بی اهمیت ساده ترین راه حل ممکن را انتخاب کنید. بعد از این همه کار شایستگی یک زنگ تفریح خوب را خواهید داشت. شب را با دوستانتان بگذرانید، البته اگر متاهل هستید این یعنی باید وقتتان را با دوستان خانوادگی خود بگذرانید تا عشقتان نیز با شما همراه باشد.

متولدین ماه دی

وقت آن رسیده است که ترس های یک همان عاز پیشرفت شما در راهتان به سوی آیندهای موفق می شوند را کنار بگذارید و روی افکار مثبت متمرکز شوید. هر چه زودتر اهداف و برنامه های روزانه تان را مشخص کرده و آنها را به انجام برسانید سطح رضایتتان از خودتان بیشتر خواهد بود. شما از به دست آوردن موفقیت و پیشرفت خیلی لذت می برید ولی امروز کارها به آن سرعتی که شما دلتان می خواهد پیش نمی روند. به خودتان سخت نگیرید، شما دارید تمام تلاشتان را می کنید بیش از این کاری از دست شما ساخته نیست. تفریح را هم در برنامه خود قرار دهید و پس از تمام شدن کارهای روزانه تان آخر هفته ای لذت بخش را شروع کنید.

متولدین ماه بهمن

دنبال یک نفر می گردید که عکس هایتان را به او نشان داده و در مورد داستان ها و ماجراهایی که هنگام گرفتن این عکس ها برایتان پیش آمده است با او صحبت کنید. یا شاید دلتان بخواهد با یکی از دوستانتان راجع به برنامه هایی که برای یک سفر جالب و هیجان انگیز دارید حرف بزنید. اگر آنها به اندازه ای که شما انتظار دارید به شما و حرف هایتان توجه نکردند ناراحت نشوید. شما باید متوجه باشید که هر کسی در دنیای خود گرفتار است و مشکلات و درگیری های خاص خودش را دارد. پی بردن به این موضوع به شما کمک می کند تا انتظار زیادی از دیگران نداشته باشید و زود در مورد آنها قضاوت نکنید. سرتان به زندگی خودتان باشد و بگذارید دیگران هم به زندگی خودشان برسند.

متولدین ماه اسفند

امروز بین تصورات و رویاهای رنگی شما و افکار منطقی و جدی دیگران تضادهایی وجود دارد. دوستان و خانواده شما برای آخر هفته خود برنامه ریزی کرده اند و از این که شما هم با آنها همراه شوید خوشحال خواهند شد. ولی شما برنامه دیگری در سرتان دارید و دوست دارید که آنها هم طبق برنامه شما عمل کنند. اگر می بینید که آنها دوست ندارند با شما همراهی کنند شاید بهتر باشد خودتان به تنهایی اینکار را انجام دهید و یا با دوستان دیگرتان همراه شوید که برنامه شما به نظرشان جالب است. در هر صورت به ندای قلبتان گوش کنید و تسلیم دیگران نشوید. اگر احساس می کنید که هیچکس شما را دوست ندارد و برای هیچکسی جذابیت ندارید سخت در اشتباهید، کافیست کمی چشمتان را باز کنید.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه