همه چیز درباره پس از زایمان

همه چیز درباره پس از زایمان

ماه های ابتدایی پس از زایمان به اندازه دوران بارداری شما مهم است و شما باید از خودتان بیشتر مراقبت کنید. در این آلبوم مهم ترین مشکلاتی که ممکن است پس از زایمان با آنها رو به رو شوید را توضیح می‌دهیم و به شما می‌گوییم بهترین راه حل برای رهایی از این مشکلات چیست. نگران نباشید؛ این ماه‌ها به سرعت می‌گذرد و بدن شما به زودی به وضعیت سلامتی و طبیعی پیش از بارداری خود برمی‌گردید.

علائم هشدار دهنده پس از زایمان

علائم هشدار دهنده پس از زایمان

در این مطلب شما مهم‌ترین مواردی را که ممکن است سلامت روحی یا جسمی‌تان را تهدید کند؛ می‌خوانید. با اطلاع از این موارد و مراجعه به موقع به پزشک مربوطه می‌توانید سلامت خود را بازیابید.

مشاهده کل مطلب 

کاهش میل جنسی پس از زایمان

کاهش میل جنسی پس از زایمان

آیا شما هم از کاهش میل جنسی پس از زایمان رنج می‌برید؟ چرا این مسأله رخ می‌دهد؟ 

مشاهده کل مطلب 

خونریزی پس از زایمان

خونریزی پس از زایمان

خونریزی بعد از زایمان یکی از مهم‌ترین و رایج‌ترین مشکلاتی است که زنان را درگیر خود می‌کند؛ این مسئله دلایل زیادی دارد و درمان‌های متفاوتی دارد. 

مشاهده کل مطلب 

غم و اندوه پس از زایمان

غم و اندوه پس از از زایمان

متاسفانه برخی از زنان بعد از زایمان دچار حالات افسردگی و اندوه می‌شوند؛ اما نگران نباشید شما می‌توانید با به کارگیری برخی از نکته‌های گفته شده در این مطلب، از پس این حالت بربیایید.

مشاهده کل مطلب 

تناسب اندام پس از زایمان

تناسب اندام بعد از زایمان

مطمئنا بعد از زایمان بدن شما تغییراتی می‌کند، ولی این مهم است که چگونه نسبت به اندام جدیدتان حس خوبی داشته باشید. فراموش نکنید یکی از بهترین راه‌های فرار از افسردگی ورزش و تناسب اندام به خصوص بعد از زایمان است.

مشاهده کل مطلب 

هموروئید پس از زایمان

هموروئید پس از زایمان

هموروئید یک مشکل شایع در دوران بارداری و پس از زایمان است. برخی از زنان آن را برای اولین بار در حالی‌که حامله هستند، تجربه می‌کنند. به یاد داشته باشید که اگر سابقه این بیماری را دارید، به احتمال زیاد در این دوران نیز دوباره آن را تجربه خواهید کرد. خوشبختانه بسیاری از انواع این بیماری پس از تولد نوزاد به‌طور خود به خود (یا با انجام برخی اقدامات بسیار ساده) از بین خواهد رفت.

مشاهده کل مطلب 

ماندن در خانه پس از زایمان

ماندن در خانه پس از زایمان

بیشتر زنان شاغل، پس از زایمان با این سوال روبه رو می‌شوند: آیا به کارم بازگردم یا به بچه داری بپردازم؟ اگر شما هم از این دسته هستید؛‌ این مطلب به شما در تصمیم‌گیری بهتر کمک خواهد کرد.

مشاهده کل مطلب 

رژیم غذایی پس از زایمان

رژیم غذایی پس از زایمان

تغذیه شما بعد از به دنیا آمدن نوزادتان؛ بسیار مهم است به خصوص اگر مشغول شیردهی هستید. این مطلب راهنمای یک تغذیه خوب و سالم را برای شماست.

مشاهده کل مطلب 

رزش های پس از زایمان

ورزش های پس از زایمان

بعد از زایمان با انجام ورزش‌های مفید؛ هم روحیه‌تان را حفظ کنید و هم به سلامتی و تناسب اندام‌تان کمک کنید. اما بهترین نرمش‌ها چیست؟

مشاهده کل مطلب 

برای مشاهده صفحات بعد بر روی تصویر هر صفحه کلیک نمایید.
  • همه چیز درباره پس از زایمان
  • علائم هشدار دهنده پس از زایمان
  • کاهش میل جنسی پس از زایمان
  • خونریزی پس از زایمان
  • غم و اندوه پس از زایمان
  • تناسب اندام پس از زایمان
  • هموروئید پس از زایمان
  • ماندن در خانه پس از زایمان
  • رژیم غذایی پس از زایمان
  • رزش های پس از زایمان
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه