۳۰/۳۰

اپلیکیشن آی او اس 30:30

برای موفقیت در انجام کارها، داشتن یک فهرست از آنها کمک بزرگی است. اما گاهی با کوهی از کارها مواجه هستیم و گذر زمان را متوجه نمی شویم. ضمن اینکه معمولا اکثر افراد در برنامه ریزی و فهرست نویسی هیچ زمانبندی خاصی را در نظر نمی گیرند و فقط به نوشتن تیتروار بسنده می کنند.

اپلیکیشن ۳۰/۳۰ تمرکز خود را بر ۲ موضوع گذاشته:

۱- در حال حاضر چه کاری برای انجام دادن دارم؟
۲- چقدر زمان برای انجام دادنش دارم؟

همانطور که از اسمش مشخص است، این اپلیکیشن برای انجام هر تسک (task) به طور پیش فرض زمانی ۳۰ دقیقه ای را در نظر می گیرد که البته شما می توانید آن را به دلخواه کم یا زیاد کنید. دیگر ویژگی بارزش این است که شما را مجبور می کند تسک های بزرگ را به بخش های کوچکتر تقسیم کنید.

اولین موردی که نظر را جلب می کند ظاهر ساده گرای ۳۰/۳۰ است که با دیگر اپلیکیشن های To-Do بسیار تفاوت دارد و سپس، سادگی کار با آن. به وضوح، این ظاهر ساده کار با ۳۰/۳۰ را هم بسیار آسان کرده. به راحتی می توان یک فهرست از کارهای زمانبندی شده نوشت، دکمه استارت را زد و تمام. حالا تایمر شروع به کار می کند و شما طبق زمانی که به خود داده اید، کارتان را پیش می برید. اگر نیاز به وقت بیشتر بود، +۵ را می فشارید که ۵ دقیقه به فرصت شما اضافه می کند.

پس از اتمام زمان اختصاص یافته به هر کار، تایمر بعدی به طور خودکار به کار می افتد و شما را هم با یک پیغام مطلع می کند. البته طبیعتا همیشه کارها روی روال پیش نمی رود و شما امکان متوقف کردن تایمر و پرداختن به امورات دیگر را دارید.

ضمنا ۳۰/۳۰ با آیکلاود نیز همگام (سینک) می شود، خودکار از تسک های شما پشتیبان (بکاپ) می گیرد و با هربار نصب مجدد، قادر به بازگرداندن آنها خواهید بود.

بازخوردهای این اپلیکیشن ساده و کاملا رایگان بسیار خوب بوده و کاربران زیادی اذعان داشته اند که با آن، کارها و وظایف خود را بسیار بهتر از قبل پیش برده اند.

حداقل iOS مورد نیاز: iOS 4.3

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه