۷ Minute Workout

7 Minute Workout برای iOS

شاید اکثر ما ورزش کردن را به دلیل کمبود وقت و کمی تنبلی کنار گذاشته باشیم. شما قطعا می دانید برای متناسب بودن اندام انجام ورزش و حرکات ورزشی به صورت روزانه الزامی است. مطمئنا همه ما حداقل ۷ دقیقه در روز وقت داریم و هیچ بهانه ای هم نمی شود آورد. طبق نظر دانشمندان ورزش های سنگین هفت دقیقه ای، با چند ساعت پیاده روی و انجام حرکات ورزشی سبک برابری می کند.

اپلیکیشن ۷Minute Workout در خود ۱۲ تمرین سنگین برای وزن بدن را با مدت زمان هفت دقیقه آماده کرده. یعنی ۳۰ ثانیه برای هر تمرین و ۱۰ ثانیه استراحت مابین هر یک تمرین. در زمان تمرین ها اپلیکیشن به صورت صوتی به شما اتمام زمان هر کدام را اعلام می کند و احتیاجی به داشتن تایمر جداگانه نیست.

قابلیت های کلیدی این اپلیکیشن عبارت هستند از:

  • نمای کلی از تمام تمرینات در یک تمرین
  • مشاهده ویدیو و متن توضیحات مربوط به هر ورزش
  • انجام تمرینات به وسیله تایمر داخلی اپلیکیشن و اعلام اتمام ورزش و زمان استراحت
  • قابلیت اعلام توضیحات صوتی هر تمرین برای رفع نیاز به دیدن همزمان گجت

قابلیت ها و ورزش های اضافی اپلیکیشن نیازمند پرداخت هزینه هستند. با انجام خرید درون اپلیکیشنی امکانات دیگری همچون تنظیم مقدار زمان تمرینات و استراحت، و تعداد دفعات هر کدام از ورزش ها و همچنین لاگ (log) کلی ورزش های پیشین شما فعال خواهد شد.

با انجام هفت دقیقه ورزش در روز، هم به سلامت بدن و هم به تناسب اندام خود کمک کنید. این اپلیکیشن به خوبی شما را در این امر یاری می دهد.

حداقل iOS مورد نیاز: iOS 7.0

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه