Acompli

اپلیکیشن آی او اس Acompli

اخیرا کلاینت ایمیل جدیدی به نام Acompli به اپ استور پا گذاشته و سر و صدای زیادی راه انداخته. در دنیای اپهای موبایل، به وفور کلاینت ایمیل داریم ولی به جرات می توان گفت: هیچ کدام به جامعیت Acompli نیستند. سازندگان این اپلیکیشن به خوبی اپهای رقیب و محدودیت های آنها را بررسی کرده و در این کلاینت مرتفع ساخته اند.

Acompli برخلاف دیگر کلاینت ها فعالیت خود را فقط به ارسال و دریافت ایمیل متمرکز نکرده. بلکه در همان محیط و کنار ایمیل، دسترسی کامل به تقویم، فهرست تماس (Contact List) و فایل های موجود در ایمیل ها را هم به سادگی فراهم کرده و ضمنا از سرویس های مایکروسافت اکسچنج (Microsoft Exchange)، آفیس ۳۶۵، اپلیکیشنهای گوگل و جیمیل به خوبی پشتیبانی می کند. Acompli در یک کلام کار با موبایل را بسیار حرفه ای تر کرده.

در این کلاینت شما تمام حساب های جیمیل و مایکروسافت خود را در کنار هم دارید و راحت از پس مدیریت ایمیل های خود بر می آیید. در صفحه صندوق ایمیل، به آسانی با سوایپ کردن می شود ایمیل ها را آرشیو و یا با سوایپ آهسته آنها را حذف کرد. طراحی ساده و مینیمال Acompli نیز کاری می کند شما به آسانی با آن ارتباط برقرار کنید.

اما بیشتر بپردازیم به امکاناتی که این اپ را نسبت به دیگر کلاینت ها متمایز کرده.

همانطور که پیش از این آمد، Acompli فقط برای ارسال و دریافت ایمیل نیست، بلکه قصدش توانمند کردن شما است طوری که به سادگی تمام امورات کاری و غیر کاری خود را در محیطی واحد مدیریت کنید. این اپ هنگام وارد شدن به حساب کاربری از شما اجازه دسترسی به فایل های ارسالی، مدیریت تقویم و فهرست تماس های شما را می گیرد.

با باز شدن اپلیکیشن امکاناتی نظیر ارسال و دریافت ایمیل، مدیریت تقویم، فهرست تماس و فایل های رد و بدل شده در ایمیل خود را خواهید داشت. بدون نیاز به خارج شدن از اپلیکیشن می توانید تقویم کاری خود را مشاهده، قرار ملاقات ها را تنظیم یا فایل های ارسالی و دریافتی را به ایمیل ضمیمه کنید. همچنین قادر به ارسال مکان جغرافیایی و فایل از روی دستگاه به تعداد دلخواه نیز هستید.

در صفحه فهرست تماس هم با انتخاب هر شخص به تمام ایمیل ها، قرارهای ملاقات و فایل های رد و بدل شده با آن شخص دسترسی دارید. در بخش ایمیل هم شما مانند کلاینت های دیگر تمام ایمیل ها و فولدرهای ایجاد شده در سرویس ایمیل خود در اختیار شما هستند.

همانطور که خواندید این اپلیکیشن بسیار فراتر از یک کلاینت ساده ایمیل است. بعد از استفاده از آن به توانمندی اش پی می برید. البته این اپلیکیشن در حال حاضر تنها برای آیفون طراحی شده و فعلا از اندازه صفحه آیپد پشتیبانی نمی کند.

حداقل iOS مورد نیاز: iOS 7

Acompli برای اندروید در مرحله بتا و پیش ثبت نام است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه